Опубліковано 3 года потому - 17 января в 14:31

23 лютого 2017 року Наталія Доценко, президент БО БФ «Сподівання», взяла участь у тренінгу за навчальною програмою «Безпечне місто: школа активних громадян», який пройшов за ініціативи ГО «Запорізька правозахисна група» » в рамках реалізації проекту «Партнерство заради безпеки в Запоріжжі: спільні дії громадян поліції та влади».

Захід об’єднав в одному місці 30 представників поліції, місцевих мешканців та представників місцевого самоврядування, які протягом дня виробляли спільні пріоритети поліцейської діяльності в Запоріжжі, розробляли інструменти комунікації та просування Community Рolicing в Запоріжжі.

Перша частина тренінгу була присвячена виявленню ключових проблем безпеки в місті Запоріжжя та напрямків їх вирішення. Місцеві мешканці та представники нової поліції обговорили проблеми безпеки дорожнього руху, діяльність незаконних гральних закладів, відсутність освітлення багатьох вулиць.

Друга частина тренінгу була присвячена проблемам комунікації поліції та місцевих мешканців. Учасники вчились вирішувати конфліктні ситуації, які виникають в житті, розробляли моделі поведінки, яка буде сприяти зміцненню безпеки в громаді.

Остання частина тренінгу була присвячена розробці спільного плану дій поліції і громади в місті Запоріжжя, який буде розроблено протягом 3-х тренінгів в рамках навчальної програми “Безпечне місто: школа активних громадян” та презентовано громадськості.

ПОДІЛИТИСЯ