Продовження проекту «Покращення виявлення випадків ВІЛ — інфекції та доступу до лікування серед людей, що вживають ін’єкційні наркотики в Україні».

Опубліковано 2 года потому - 17 января в 14:31

В березні 2016 року стартував інноваційний проект від МБФ «Альянс громадського здоров’я» «Покращення виявлення випадків ВІЛ — інфекції та доступу до лікування серед людей, що вживають ін’єкційні наркотики в Україні».
Проект спрямований на виявлення ВІЛ-інфекції серед споживачів ін’єкційних наркотиків та їх оточення, а так само подальшого супроводу, активної підтримки та надання допомоги в процесі призначення та отримання лікування.
З початку реалізації проекту і по сьогоднішній день до нас звернулося близько 500 осіб з числа споживачів ін’єкційних наркотиків та їх статевих партнерів, партнерів за вживання наркотиків, а так само їх родичів.
Всі клієнти абсолютно безкоштовно можуть пройти тестування швидкими тестами на виявлення ВІЛ-інфекції та отримати разову винагороду в сумі 50 грн.
У разі позитивного результату кожен клієнт отримує підтримку у проходженні необхідних обстежень для отримання антиретровірусної терапії, або ж соціальний працівник здійснює переадресацію в інші проекти, що надають соціальні та медичні послуги у відповідності з потребами клієнта.
Всі бажаючі взяти участь в даному проекті можуть звертатися за тел. +38 050 454 50 40 з понеділка по п’ятницю з 10.00 по 15.00 (Тетяна).
Проект реалізується до 31 березня 2018 року

ПОДІЛИТИСЯ