Благодійна організація «Благодійний фонд «Сподівання» був створений в 1999 році.

Опубліковано 3 года потому - 26 февраля в 17:43

Благодійна організація «Благодійний фонд «Сподівання» — це небайдужі люди Запорізького регіону, які об’єднали свої зусилля суспільства для формування у підростаючого покоління прихильності до здорового способу життя, відповідального батьківства, профілактики того, що заважає молоді жити повноцінним життям: ВІЛ/СНІД та наркоманії.

 

У Фонді працюють як в проектах, так і на волонтерських засадах психологи, лікарі, соціальні педагоги і соціальні працівники, студенти, а також представники уразливих груп (колишні наркозалежні і ВІЛ — позитивні люди) і їх найближче оточення.

 

Члени фонду — понад 35 осіб, волонтерів понад 50 осіб. У правлінні фонду три кандидати наук, професор, а також два лікаря вищої кваліфікації.

 

Очолює фонд президент Наталія Доценко, яка також є членом міського та обласного Координаційних рад з питань соціальних хвороб та Координаційної ради з питань дітей, сім’ї, та при Запорізькій ОДА, головою наглядової ради Всеукраїнської благодійної асоціації «Рівний — рівному», членом правління ВБФ «Коаліція ВІЛ-сервісних організацій.

ПОДІЛИТИСЯ