Опубліковано 3 года потому - 29 июня в 16:40

27 червня 2017р. представники БО БФ «Сподівання» взяли участь у засіданні круглого столу, який відбувся в межах проекту «Підвищення психологічного стану та обізнаності щодо гендерно-обумовленого насилля жінок ВПО та місцевих» (проект реалізовано Громадська організація «Жінка майбутнього» за фінансової підтримки ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ через International Alert, Ukraine.)

Громадська організація «Жінка майбутнього»презентувала дослідження щодо обізнаності сільських жінок з питань гендерно-обумовленого насилля. Дослідження проводилось у селах Бердянського, Приморського та Мелітопольського районів.

Під час засідання учасники поділились своїми напрацюваннями у сфері протидії насилля в своїх регіонах, обговорили бар’єри, які виникають під час співробітництва державних та недержавних структур, способи їх подолання, а також запропонували своє бачення шляхів найбільш конструктивної взаємодії.

На круглому столі були присутні представники державних органів та НГО м.Запоріжжя та Запорізької області, Київа, Житомира, Харькова, Дніпра.

ПОДІЛИТИСЯ