Опубліковано 3 года потому - 19 июня в 16:19

Представники БО БФ «Сподівання» взяли участь у тренінгу «Консультування і тестування на ВІЛ-інфекцію», який було організовано«Право на здоров’я» (HealthRight International) в Україні для громадських організацій та медиків виховних колоній і СІЗО з 5-ти регіонів Украъни.
Медичний координатор проектів «Право на здоров’я» (HealthRight International) в Україні Олена Кулаковська представила проект та подальше бачення покращення якості до- та післятестового консультування в закладах пенітенціарної системи, впровадження тестування на базі Служб пробації. 
Однією з цілей тренінгу було навчання тестуванню на ВІЛ швидкими тестами та якісне добровільне консультування, перенаправлення та доступ до лікування у випадку позитивного результату. 
Навчальний курс було впроваджено спільно з Вінницьким обласним клінічним Центром профілактики та боротьби зі СНІД та Центром громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я. 
Під час навчальної програми учасники відвідали Вінницький обласний клінічний Центр профілактики та боротьби зі СНІД та Міжрегіональний тренінговий центр з питань ВІЛ-інфекції/СНІДу
_____________________________________________
Захід відбувся у рамках проекту «Профілактика ВІЛ, тестування та лікування молоді і жінок у конфлікті з законом в Україні» за фінансової підтримки СНІД-фонду Елтона Джона.

 

ПОДІЛИТИСЯ