Опубліковано 3 года потому - 13 мая в 20:15

13 травня 2017 року на площі Маяковського відбулась соціальна акція «Сильна родина – міцна країна!», організаторам якої виступив Запорізький обласний центр соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді

Кожен учасник заходу, як малеча, так і дорослі, мав змогу обрати справу до душі та отримати від неї задоволення. Проводились майстер-класи з виготовлення браслетів, віночків, ляльок — мотанок, плетіння кіс, сімейно-психологічна програма «Щаслива сім’я». Діти взяли участь у спортивних, розважальних програмах і змаганнях, конкурсах дитячих малюнків на асфальті. Всі учасники отримували заохочувальні призи. Під відкритим небом дітлахи переглядали навчальні мультфільми. Волонтери зібрали «святкові побажання» дітей Запорізької області та здійснили їх урочистий запуск з повітряними кулями.
На заході було організовано Ярмарок соціальних послуг. В агітаційних наметах розміщено стенди державних, комунальних та громадських організацій соціального спрямування.

Наш Фонд традиційно залучився до щорічної акції. Великий попит мали наші конкурси малюнків «Намалюй родину мрії» та «Моя мама-найліпша у світі!» Малювали цілими родинами!
Святковий настрій, море задоволення та подарунків!
Дякуємо наших партнерів за запрошення та чудовий день!

ПОДІЛИТИСЯ