Опубліковано 3 года потому - 28 марта в 12:36

Запорізька команда проекту «Профілактика ВІЛ, тестування та лікування молоді і жінок у конфлікті з законом в Україні» долучилася до участі у тренінгу «Здійснення профілактичної роботи та ведення випадку із підлітками та молоддю в конфлікті із законом, спрямованих на зменшення ризиків інфікування ВІЛ та вчинення повторних злочинів», організований «Право на здоров’я» (HealthRight International) в Україні

Наразі в Україні триває реформа органів пробації, законодавчі зміни. Постають нові виклики та питання як надавати дієву допомогу, комплексну соціально-психологічну підтримку, яка форма оцінки ризиків та потреб молоді та підлітків в конфлікті з законом, які ведуть ризикований спосіб життя та схильні до інфікування ВІЛ. Відповіді на ці питання шукали та обговорювали протягом тренінгу разом з соціальними працівниками та спеціалістами органів пробації з 5 регіонів України та м. Києва.
_____________________________
Проект реалізує міжнародна організація HealthRight International (Право на здоров’я) спільно з МБФ «Українська фундації громадського здоров’я» та ВГЦ «Волонтер» за сприяння Департаменту пробації Міністерства юстиції України та фінансової підтримки СНІД-фонда Елтона Джона.

ПОДІЛИТИСЯ