Опубліковано 3 года потому - 26 ноября в 12:35

Комунарський районний сектор з питань пробації м. Запоріжжя відвідали представники ВБО «Сподівання»

21 листопада 2017 року на базі Комунарського районного сектору з питань пробації м. Запоріжжя відбувся спільний захід разом з представниками благодійної організації «Сподівання». Всі охочі могли безкоштовно пройти експрес-тестування на наявність ВІЛ інфекції, результати якого можна було дізнатися безпосередньо після аналізу. Основною цільовою категорією даної акції були жінки, які перебувають у конфлікті з законом та демонструють ризиковану поведінку.
Соціальними працівниками підобліковим особам пропонувалося пройти безкоштовне, добровільне та анонімне тестування на ВІЛ. З суб’єктами пробації Комунарського РС Запорізького МРВ проводилися консультації з засудженими щодо роз’яснення переваг експрес-тестування та важливості знання свого ВІЛ статусу.
Психолог ВБО «Сподівання» проводила роз’яснювальну роботу, з бажаючими були укладені угоди про співпрацю з боку благодійної організації задля соціального супроводу останніх. Також психологом, завдяки мобільним та одноразовим тестам на ВІЛ, безпосередньо здійснювався забір крові для аналізу.
Всім учасникам тестування було вкотре доступно роз’яснені шляхи передачі та способи попередження поширення інфекції.

ПОДІЛИТИСЯ