Опубліковано 3 года потому - 1 ноября в 16:26

Дніпровським районним сектором Запорізького міськрайонного відділу з питань пробації з підобліковими особами проведено лекційно — тренінгове заняття на тему:
«Алкогольна залежність»

01 листопада 2017 року співробітниками соціально-психологічної служби з метою пропаганди здорового способу життя та в рамках профілактичної роботи з клієнтами пробації, які перебувають на обліку, було проведено лекційно — тренінгове заняття на тему: «Алкогольна залежність». 
Метою тренінгу було сприяння усвідомленню учасниками тренінгу, що здоров’я людини – це загальнолюдська цінність. Під час тренінгу підобліковим особам надавалась важлива інформація щодо шкідливості вживання алкоголю, причин алкогольної залежності, стадії та лікування алкогольної залежності. Акцентували увагу на вживання алкоголю, як одного з найнебезпечніших факторів негативного впливу на здоров’я та життя людини. З метою зниження таких ризиків і організовано цей захід, який надає підобліковим особам необхідні додаткові знання.
Крім цього, на базі Дніпровського районного сектору проводилось консультування психологом та соціальним працівником благодійного фонду «Сподівання». За власним бажанням підоблікові особи мали можливість отримати необхідну інформацію від співробітника БФ «Сподівання».
Знання та інформація отримані під час тренінгу допоможуть молоді та іншим особам, що перебувають у конфлікті з законом, вчасно відмовитись від вживання алкоголю та знайти вихід з непростої ситуації. Вміння відмовитись дуже важливе, але воно ефективне лише тоді, коли людина по — справжньому хоче сказати «ні».

ПОДІЛИТИСЯ