Опубліковано 2 года потому - 30 октября в 19:10

Запоріжжя: у Вознесенівському РС з питань пробації провели профілактику ВІЛ/СНІД захворювань серед засуджених перебуваючих на обліку

30 жовтня 2017 року до Вознесенівського районного сектору Запорізького міськрайонного відділу з питань пробації, була запрошена представник благодійного фонду «Сподівання». Цей фонд реалізує проект з профілактики ВІЛ/СНІД захворювань, які передаються через кров та статевим шляхом, серед осіб, які вживають ін’єкційні наркотичні засоби.
Представник благодійного фонду «Сподівання» розповіла підобліковим Вознесенівського РС органу пробації про простоту проведення та швидкість отримання результатів на виявлення ВІЛ/СНІДу та запропонувала самостійно або за допомогою спеціаліста, зробити експрес-тест на виявлення даного вірусу. 
Особам, які перебувають на обліку в Вознесенівському РС органу пробації, було надано безоплатні консультації з питань захисту від інфекційних хвороб, шляхи їх передачі, способи профілактики та лікування. Також засудженим було запропоновано безкоштовно отримати одноразові шприци та засоби контрацепції. 
Цей захід направлений для виявлення інфекції ВІЛ/СНІД, зниження темпу передачі та смертності даного вірусу в Україні.

ПОДІЛИТИСЯ