Опубліковано 3 года потому - 5 октября в 14:59

На базі Бердянського МРВ з питань пробації, співробітниками відділу спільно з спеціалістом БФ «Сподівання» був проведений захід для неповнолітніх клієнтів пробації до Міжнародного Дня НЕнасилля

03 жовтня 2017 року на базі Бердянського МРВ з питань пробації, співробітниками відділу спільно з спеціалістом БФ «Сподівання» Оленою Коноваловою  був проведений захід для неповнолітніх клієнтів пробації до Міжнародного Дня НЕнасилля, який зазвичай відзначається щорічно 2 жовтня.
Під час чергової реєстрації, неповнолітніх правопорушників залучили до заходу присвяченого Міжнародному Дню НЕнасилля, який проходив у формі інтерактивної гри. З неповнолітніми, які мають конфлікт з законом були розглянуті види насилля, їх наслідки для родини, суспільства і держави загалом. Також обговорили яким чином можна попередити насилля та що саме необхідно зробити, якщо ви стали свідком насильницьких дій. 
В кінці зустрічі діти отримали інформаційні матеріали в яких є контакти служб спроможних надати допомогу в кризовій ситуації.

ПОДІЛИТИСЯ