Опубліковано 2 года потому - 5 сентября в 17:45

05 вересня 2017 року, на базі Бердянського районного центру соціальної служби для сім’ї дітей та молоді, з неповнолітніми, які перебувають на обліку Бердянського МРВ з питань пробації, був проведений захід спрямований на пропаганду здорового способу життя та життя без насильства.
Співробітниками Бердянського МРВ з питань пробації та спеціалістами Бердянського РЦСССДМ, неповнолітнім, які мають конфлікт з законом було показано профілактичний відеолекторій «За здоровий спосіб життя. Життя без насилля.», проведено профілактичну бесіду з даної теми, а також підлітки отримали буклети та засоби контрацепції.
Під час зустрічі з неповнолітніми підобліковими Бердянського МРВ з питань пробації був запрошений соціальний робітник БФ «Сподівання», який в минулому відбував покарання в місцях позбавлення волі, з метою попередження скоєння підлітками нових злочинів, він поділився своїм негативним досвідом та дав підобліковим пораду, переосмислити свої вчинки, віднайти себе в цьому суспільстві та продовжити життя, але вже по новому.

ПОДІЛИТИСЯ