Опубліковано 2 года потому - 27 июля в 22:35

27 липня 2017 року Олександрівським районним сектором Запорізького міськрайонного відділу уповноваженого органу з питань пробації за співпрацею Благодійної організації «Благодійний фонд Сподівання» було проведено захід на тему «Консультування і тестування на ВІЛ-інфекцію» в рамках проекту «Профілактика ВІЛ, тестування та лікування молоді у конфлікті з законом в Україні», який фінансується СНІД-фондом Елтона Джона. 
На сьогодні ВІЛ-інфекція поширена по країнам усіх континентів і її поширення в світі носить назву пандемії ВІЛ/СНІДу, а в Україні розвивається епідемія ВІЛ/СНІДу. В країні зареєстровано понад 170 тис. ВІЛ-інфікованих, але за підрахунками експертів про свій ВІЛ-статус знає лише третина інфікованих. 
Клієнтам пробації було запропоновано пройти тест, проведено до тестове і після тестове консультування: проінформовано про шляхи передачі ВІЛ та наголошено, що вчасна діагностика та лікування ВІЛ – це дієве попередження розвитку СНІДу, а основним методом боротьби з ВІЛ-інфекцією є профілактика: постійний контроль над власним імунним статусом при одночасній профілактиці вторинних інфекцій (з їх лікуванням при появі), а також при контролі над формуванням новоутворень.

ПОДІЛИТИСЯ