Опубліковано 2 года потому - 29 июля в 10:26

28 липня 2017 року Дніпровським районним сектором Запорізького МРВ з питань пробації спільно з благодійною організацією «Сподівання» було проведено профілактичний захід «Життя без ризику».
З метою пропаганди здорового способу життя, підвищення освітницького рівня суб’єктів пробації, профілактики протиправної поведінки надавались спільні консультації клієнтам пробації, що мають труднощі в адаптації до умов теперішнього часу. Вживання наркотичних чи інших психоактивних речовин, поганий стан здоров’я, невирішеність багатьох соціальних питань, є небезпечним явищем, що призводить до протиправної поведінки і кримінальних правопорушень. З позиції щирої зацікавленості та небайдужості до проблем підоблікових «групи ризику» Дніпровського сектору пробації надавалися роз’яснення та консультації у напрямках: здоров’я та лікування захворювання на гепатит, отримувались талони на знижки комплексного медичного обстеження у лікарнях міста. Надавалась інформація про реабілітаційні та геріатричні центри. 
Для відповідального ставлення суб’єктів пробації до особистого стану здоров’я пропонувалось пройти анонімне та безкоштовне обстеження у мобільній пересувній лабораторії. 
Додаткові знання, які надають психологи та фахівці з соціальних питань органу пробації, долучення ресурсів громадських та благодійних організацій у особі Наталії Доценко від Благодійного фонду «Сподівання», — є ефективним інструментом впливу на суб’єктів пробації, що вмотивовує їх до відповідального відношення к вимогам часу і суспільства.

 

ПОДІЛИТИСЯ