Опубліковано 2 года потому - 5 июля в 20:16

05 липня 2017 року співробітниками соціально-психологічної служби та соціальним працівником благодійного фонду «Сподівання» Севастьяновою Тетяною з метою пропаганди здорового способу життя та підвищення освітницького рівня підоблікових, проведено лекційно-тренінгове заняття на тему: «Профілактика ВІЛ/СНІД».
Низький рівень інформованості з даної проблеми та ведення нездорового способу життя (вживання ін’єкційних наркотиків, часта зміна статевих партнерів, незахищений статевий акт тощо) можуть призвести до інфікування ВІЛ та захворювання на СНІД. З метою зниження таких ризиків і організовано цей захід, який надає підобліковим особам необхідні додаткові знання. Крім того, соціальним працівником фонду проведено анонімне експрес-тестування підоблікових осіб на ВІЛ/СНІД.
Інформація, яку отримали підоблікові під час заняття сприяє набуттю певного комплексу знань та формуванню у них навичок відповідальної поведінки щодо власного здоров`я, зокрема, прийняттю виважених рішень, усвідомленню проблеми ВІЛ/СНІД та інших наслідків ризикованої поведінки, виробленню власного ставлення до широкого кола питань, пов`язаних, зі здоровим способом життя.

 

ПОДІЛИТИСЯ