Опубліковано 3 года потому - 17 мая в 20:10

Напередодні Дня пам’яті людей, померлих від СНІДу, провели профілактичне заняття для підобліковних Бердянської служби пробації

Всесвітній день пам’яті жертв СНІДу відзначається щорічно у третю неділю травня. У 2017 році свято припадає на 21 травня.
Так, цього дня на базі Бердянського міськрайонного відділу з питань пробації Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції було проведено просвітницьку роботу з неповнолітніми, які перебувають на обліку установи. Захід був спрямований на те, щоб попередити молодих людей про ризик інфікування та навчити їх уникати небезпеки.
Під час реєстрації жінок, які перебувають на обліку Бердянського міськрайонного відділу разом з працівником Благодійного фонду «Сподівання», також було порушено питання виникнення СНІДу, шляхів його інфікування, профілактики та попередження захворювання. 
Згідно зі статистикою Всесвітньої асоціації охорони здоров’я, на планеті живе понад 42 мільйони чоловік, інфікованих вірусом імунодефіциту (ВІЛ), і щодня ця цифра збільшується ще на 14-15 тисяч. Більшість ВІЛ-інфікованих — молоді люди у віці до 30 років. За останні 25 років від СНІДу померло близько 25 мільйонів чоловік.

_______________________
Захід відбувся в рамках проекту «Профілактіка ВІЛ, тестування та лікування молоді і жінок в конфлікті із законом в Україні» за фінансової підтримки СНІД Фонду Елтона Джона

ПОДІЛИТИСЯ