Опубліковано 3 года потому - 28 июля в 18:38

Представники БО «БФ «Сподівання» ( соціальні працівники та волонтери Фонду) взяли участь у 3-денному тренiнгу «Просвiтницько-профiлактична робота з пiдлiтками, якi перебувають у конфлiктi з законом за програмою «Сходинки», та iх батьками за програмою «Сходинки здоров’я для батькiв».

Унiкальнiсть цiєї просвiтницько-профiлактчноi програми в тому, що вона може бути застосована для шкiльнoї та студентськоi молодi, пiдлiткiв, молодi i жiнок груп ризику, в конфлiктi з законом, дiтей-сирiт тощо.

А найбiльшою перевагою є те, що одночасно при роботi з пiдлiтком может бути застосована програма Сходинки для батькiв. Програма Сходинки є в банку Програм Мiнсоцполiтики по роботi з неповнолiтнiми в конфлiктi з законом, подана на конкурс пробацiйних Програм до Мiнiстерства юстицii, впроваджується в усiх виховних колонiях, СIЗО, органах пробацii, а також в ПТУ мiста Киева, в денному центрi та соцiальнiй квартирi «Право на здоров’я» (HealthRight International) в Україні в мiстi Киевi тощо.
______________________________________________
Захід відбувся в рамках проекту «Профiлактика ВIЛ, тестування та лiкування молодi i жiнок у конфлiктi з законом в Украiнi», який фiнансується СНIД-фондом Елтона Джона.

ПОДІЛИТИСЯ