Опубліковано 3 года потому - 11 июля в 11:53

Закінчився проект «Надихаємо жити…» за фінансовою підтримкою ініціативи «Папа для України» Акція «Папа для України», який стартував у квітні 2017р.
Завдяки проекту 29 внутрішньо переміщених осіб, які живуть з ВІЛ, пройшли 89 високовартісних медичних обстежень, серед яких: магніто-резонансна томографія (головного мозку, з контрастуванням і без, хребта), електроенцефалографія, доплерографія судин нижніх кінцівок, комп’ютерна томографія, ультразвукове дослідження внутрішніх органів, дослідження ліквору та крові методом полімеразно-ланцюгової реакції на віруси. 
Це надало змогу лікарям КУ «Центр СНІД» ЗОР вчасно виявити відхилення у стані здоров’я обстежених пацієнтів, поставити діагнози та призначити лікування. 
Також за кошти проекту Благодійною організацією «Благодійний фонд «Сподівання» були придбані та передані до стаціонарного відділення КУ «Центр СНІД» ЗОР 2 реанімаційно-хірургічних монітори, 4 багатофункціональних ліжка (пересувні, із захисними огородженнями, «Гусаком», при ліжковою тумбою, та матрацами с дезінфекційним покриттям), 1 операційний світильник пересувний 5-рефлекторний з аварійним живленням, 3 опромінювачі бактерицидні, 2 кондиціонери та ширма медична.

 

ПОДІЛИТИСЯ